Napísal: Andrea Orlová

Zverejnené: 15. 05. 2018


V posledných rokoch sa Youtube stal veľmi populárnym v širokej verejnosti ľudí. Každá veková kategória si tam nájde niečo svoje. Je to skvelý nástroj, ako počúvať hudbu, sledovať vtipné videá, naučiť sa novým veciam a technikám alebo sa len tak odreagovať pri filme. Všetky online videá sú dostupné kedykoľvek a pokojne si ich môžeme pozrieť aj niekoľkokrát za sebou tak, aby nám neunikol ani najmenší detail. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa na Youtube stále radšej vraciame.

Pre nás, ktorí milujeme parkour, sú jedny z najsledovanejších videí, práve tie parkourové. Množstvo skokov a techník sa môžeme celkom jednoducho naučiť podľa youtube videí. Že už ste to tak urobili? Že máte niečo s čím sa chcete podeliť s ostatnými parkouristami? Tak neváhajte a začnite točiť!

Spustili sme projekt pod názvom Slovak Traceur, ktorý je určený pre všetkých nadšencov a milovníkov parkouru. Je to tiež spôsob, ako o sebe dáš vedieť aj ostatným, ktorý môžu obdivovať tvoje schopnosti a fandiť ti v ďalších pokrokoch. Tvoja tvorba sa dostane do širokej verejnosti a môžeš získať príležitosť zahrať si v reklame alebo sa zúčastniť parkour vystúpení.

Svoje video nám môžeš poslať na info@parkour.sk. Do mailu nezabudni uviesť svoje meno, priezvisko, vek, e-mail a miesto natáčania. Na video sa v čo najkratšej dobe pozrieme a ak bude vhodné umiestnime ho, spoločne s tvojim menom a logom, na náš facebook a youtube. Potom už len stačí, ak pošleš všetkým svojim kamarátom link na video, kde ti môžu fandiť.

Postupne môžeš takýmto spôsobom ukazovať verejnosti svoje malé, ale aj veľké, zlepšenia, získať fanúšikov, priateľov, trénerov a možno aj sponzorov. To, ako často nám budeš videá posielať je na tebe, pokojne môžeš poslať len jedno video, kde ukážeš všetko čo dokážeš. Našou snahou je vytvoriť youtube kanál, ktorý aspoň takouto virtuálnou cestou spojí všetkých parkouristov na Slovensku a vytvorí jednu silnú parkourovú komunitu, ktorá sa navzájom podrží, pomôže si a bude sa podporovať v jednotlivých projektoch.

Veď skupina dokáže viac ako jednotlivec.