Parkour tábor

01

Niečo málo o parkour táboroch

Parkour tábor (parkour camp) je niekoľkodenný športovo-relaxačný pohyb v prírode. Program táboru pripomína skôr športové sústredenie, pretože namiesto klasických táborových hier sa viac venujeme práve zlepšovaniu pakour schopností.

02

Pre koho je určený?

Parkour tábor je určený predovšetkým pre deti a mladistvých. Tábory sú zväčša rozdelené podľa vekových kategórii a môžu sem prísť, tak úplný začiatočníci, ako aj skúsenejší parkouristi.

03

Je tábor nebezpečný?

Bezpečnosť je jedno z hlavných kritérií, podľa ktorých by ste sa mali rozhodovať, aký tábor pre svoje dieťa zvolíte. Je dobré si pred samotným zápisom zistiť bližšie informácie o organizátoroch akcie a tréneroch. Na internete sú k dispozícii videá z minulých ročníkov, ako aj množstvo recenzií. Tréneri na parkour táboroch by určite mali mať tréningové licencie, ideálne priamo na parkour.

04

Aký tábor odporúčame a prečo?

Za parkour.sk odporúčame tábor Zohir camp, ktorí má s týmito akciami niekoľkoročné skúsenosti. Tréneri sú skúsení a vzdelaní v danej oblasti. Na internete tiež nájdete dostupné videá z campov organizovaných v Českej republike.

Poďte v lete na tábor“

Pozrieť sa na tábor

Odber noviniek

Drž sa nás, s nami ti nič neutečie!

Načítání...