Oblečenie na parkour

01

Prečo riešiť oblečenie na parkour?

Práve oblečenie je to, čo si na druhom človeku všímame najčastejšie. Keď už parkour trénujeme, alebo ním dokonca žijeme, oblečenie na parkour (tepláky, doplnky, tričká s potlačou) ideálne dopĺňa náš štýl a prístup. Každému tým dáme najavo, že si stojíme za tým, čo robíme.

02

V čom mi to pomôže?

Hlavným cieľom parkour oblečenia je jeho funkčnosť. Parkourové topánky poskytujú dostatočné pohodlie a zároveň spevňujú chodilo pri dopadoch a následných odrazoch, čím sú kĺby efektívne chránené pred zranením. Ľahké, pružné a štýlové tepláky zaisťujú, nielen príjemný pocit, ale aj dostatočnú flexibilitu počas tréningu.

03

Dáva mi to zmysel. Kde oblečenie nájdem?

Najväčší výber parkour oblečenia nájdete na e-shope Parkour.fashion, ktorý vyznáva filozofiu „Všetko na jednom mieste.“ Parkour.fashion vyberá to najlepšie a následne pod jednou strechou predáva. Obchod odporúčame, aj preto, že tovar spravidla posielajú do druhého pracovného dňa a prijímajú platobné karty.

Zároveň ti pošleme krátky dotazník, jeho vyplnenie nezaberie viac ako dve minúty, a zaradíme ťa do našej databázi. Akonáhle príde niečo pre teba, budeme ťa kontaktovať a povieme si viac.

Navštív Parkour.fashion“

Navštíviť Parkour.fashion

Odber noviniek

Drž sa nás, s nami ti nič neutečie!

Načítání...